Açelya Çiçekçilik olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Açelya çiçekçilik  olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak Açelya çiçekçilik temel prensibidir.

İşletmemiz 1994 yılında kurulmuş olup çiçekçiliğin o dönemdeki kısıtlı  zamanında özvrili bir şekilde çalışmıştır. 2008 yılında el değiştirerek   daha aktif ve ileriye dönük bir şekilde hizmet etmeye devam etmektedir.


Misyonumuz;

Çiçekçiliği en saygın mesleklerden biri olarak kabul edip, çiçeği sadece ticari bir araç olarak düşünmeden, çiçeğin sevgi ve duyguları yansıtan, insanlar arasındaki bağları güçlendiren bir değer olduğu anlayışı ile, üyelerimizi perakende çiçek sektöründeki tüm yeniliklerin birer öncüsü haline getirmek , disiplinli ve başarı ile yönetilen bir dernek olarak bilinmek, üyelerine gurur veren çalışma ortamları hazırlayarak öncelikle üyelerimize,meslektaşlarımıza ve müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz;

Öncelikle mesleğimize saygıdan ve çiçeğe sevgiden yola çıkarak sürekli yenilenme ve gelişme anlayışı ile tüm insanlara çiçek sevgisini aşılamak ve çiçek kültürünü yaymak. Çiçeği insanların günlük hayatındaki vazgeçilmezlerden biri yapmak.